r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Infinity Wars 0.95.0 Beta

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane

Infinity Wars to bardzo atrakcyjna graficznie karcianka, która podobna jest nieco do dobrze znanego systemu Magic The Gathering czy wypuszczonego niedawno przez ojców Diablo III wciągającego Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Zabawa opiera się na kolekcjonowaniu kart, by wraz z rozwojem własnej talii móc rozgromić w boju napotkanego przeciwnika. Rozgrywka oczywiście przebiega w turach. Na początku każdej z nich dobieramy kolejną, losową kartę z wcześniej przygotowanej przez siebie puli. Karty ogólnie dzielą się na reprezentujące różnorakie stwory o odmiennych współczynnikach ataku do obrony, w tym także potężnych dowódców oraz karty wsparcia, przykładowo podbijające współczynniki jednostek.

Z jednej strony wprowadzamy do gry kolejne siły, by przypuścić ofensywę na fortecę wroga, a z drugiej należy też zostawiać coś w obronie, aby nieprzyjaciel zbyt łatwo nie pozbawił nas sił życiowych. Umiejętność sprawnego manewrowania między atakiem i defensywą to klucz do sukcesu, ale trzeba też postawić na różnorodność wojsk, bo przykładowo przed „latającymi” mogą bronić się wyłącznie inne „latające”. Wraz z poświęcaniem czasu grze zyskuje się punkty doświadczenia i kolejne poziomy gracza co idzie w parze z odblokowywaniem nowych opcji rozgrywki, a także dodatkowych kart.

W trybach zabawy znajdzie się coś dla każdego. Poza wykładającą podstawy rozgrywki Akademią jest także kampania fabularna, opcja rozegrania partii z botami plus oczywiście pojedynki z graczami z całego świata.

Infinity Wars jest grą dopracowaną graficznie i dobrze udźwiękowioną. Bez wątpienia olbrzymim wyróżnikiem produkcji jest to, że karty nie są upiększone statycznymi ilustracjami lecz dynamicznymi animacjami dodającymi kolorytu starciom, które w innym wypadku byłyby dość nużące.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać i zainstalować dedykowany instalator producenta, przy pomocy którego uzyskamy dostęp do gry. Dostęp do gry umożliwia również platforma Steam.
  • Tytuł posiada status Beta, ale w trakcie gry nie stwierdziliśmy poważniejszych uchybień uniemożliwiających bądź w jakikolwiek sposób utrudniających rozgrywkę.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.