Infinity Wars 0.95.0 Beta

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Infinity Wars to bardzo atrakcyjna graficznie karcianka, która podobna jest nieco do dobrze znanego systemu Magic The Gathering czy wypuszczonego niedawno przez ojców Diablo III wciągającego Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Zabawa opiera się na kolekcjonowaniu kart, by wraz z rozwojem własnej talii móc rozgromić w boju napotkanego przeciwnika. Rozgrywka oczywiście przebiega w turach. Na początku każdej z nich dobieramy kolejną, losową kartę z wcześniej przygotowanej przez siebie puli. Karty ogólnie dzielą się na reprezentujące różnorakie stwory o odmiennych współczynnikach ataku do obrony, w tym także potężnych dowódców oraz karty wsparcia, przykładowo podbijające współczynniki jednostek.

Z jednej strony wprowadzamy do gry kolejne siły, by przypuścić ofensywę na fortecę wroga, a z drugiej należy też zostawiać coś w obronie, aby nieprzyjaciel zbyt łatwo nie pozbawił nas sił życiowych. Umiejętność sprawnego manewrowania między atakiem i defensywą to klucz do sukcesu, ale trzeba też postawić na różnorodność wojsk, bo przykładowo przed „latającymi” mogą bronić się wyłącznie inne „latające”. Wraz z poświęcaniem czasu grze zyskuje się punkty doświadczenia i kolejne poziomy gracza co idzie w parze z odblokowywaniem nowych opcji rozgrywki, a także dodatkowych kart.

W trybach zabawy znajdzie się coś dla każdego. Poza wykładającą podstawy rozgrywki Akademią jest także kampania fabularna, opcja rozegrania partii z botami plus oczywiście pojedynki z graczami z całego świata.

Infinity Wars jest grą dopracowaną graficznie i dobrze udźwiękowioną. Bez wątpienia olbrzymim wyróżnikiem produkcji jest to, że karty nie są upiększone statycznymi ilustracjami lecz dynamicznymi animacjami dodającymi kolorytu starciom, które w innym wypadku byłyby dość nużące.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać i zainstalować dedykowany instalator producenta, przy pomocy którego uzyskamy dostęp do gry. Dostęp do gry umożliwia również platforma Steam.
  • Tytuł posiada status Beta, ale w trakcie gry nie stwierdziliśmy poważniejszych uchybień uniemożliwiających bądź w jakikolwiek sposób utrudniających rozgrywkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!