Infix PDF Editor Infix PDF Editor 7.5.2

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Infix PDF Editor to narzędzie przeznaczone do tworzenia i edytowania dokumentów zapisanych w formacie PDF.

Wersja standardowa Infix PDF Editor oferuje dostęp do podstawowych funkcjonalności i pozwala bardzo szybko i profesjonalnie zająć się edytowaniem dokumentu przy pomocy tekstowych i graficznych narzędzi. Natomiast za sprawą wersji profesjonalnej użytkownik otrzymuje do dyspozycji szereg opcji zwykle nieprzydatnych mniej wymagającym odbiorcom (np. praca w trybie wsadowym).

Oznacza to, że podobnie jak w innych edytorach PDF, także za pomocą Infix PDF Editor bez problemu zmienimy czcionkę i rozmiar tekstu, marginesy, interlinie i podkreślenia, usuniemy czy też przeniesiemy strony w dokumencie, dodamy numerację stron, zmodyfikujemy orientację danego pliku, a także zajmiemy się edycją hiperłączy i notatek oraz plików graficznych znajdujących się w dokumencie.

Infix PDF Editor oferuje możliwość konwertowania wybranych dokumentów do formatu PDF, modyfikowanie treści i edytowanie zakładek. Chcąc skorzystać z funkcji eksportowania pliku do HTML, RTF, TIFF i JPEG, a także eksportowania i importowania XML, należy wybrać edycję profesjonalną opisywanego programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!