Info WP.PL Info WP.PL 4.3.3

Strona główna Android Wiadomości Aktualności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Duże portale informacyjne z czasem zaczęły zauważać, że rynek technologii mobilnych to okazja, żeby się wypromować. Aplikacja Info WP.PL jest niczym innym, jak mobilnym czytnikiem RSS jednego z największych polskich portali — Wirtualnej Polski.

Program oferuje bezpośredni dostęp do artykułów podzielonych na kilka głównych kategorii jak: polecane, wiadomości, sport, finanse, rozrywka, tech i moto. Istnieje też możliwość przeglądania wszystkich serwisów Wirtualnej Polski przez dostępne rozwijalne menu. Ponadto dostępna jest prognoza pogody, która aktualizuje się wraz ze zmianą lokalizacji i możliwe jest sprawdzenie szczegółowych zapowiedzi synoptyków na kilka najbliższych dni.

Ciekawym rozwiązaniem jest obsługa klienta pocztowego dostępnego z menu aplikacji. Program oferuje również widżety, jednak sama ich obsługa jest niestety niedopracowana i w niektórych przypadkach po naciśnięciu na wiadomość pojawia się komunikat informujący o błędzie pobierania danych. Kolejną wadą jest stosunkowo niska intuicyjność, przez co w bardzo łatwy sposób można wyłączyć aplikację.

Info WP.PL wymaga dopracowania, jest jednak ciekawą propozycją, dla osób, które chcą mieć szybki dostęp do informacji za pośrednictwem urządzeń pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!