r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

InfoParking 2.0.91

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi

InfoParking to aplikacja, dzięki której można szybko sprawdzić, gdzie znajdują się parkomaty, jakie są ceny postojów oraz jak można zapłacić za postój w Strefie Płatnego Parkowania w kilku polskich miastach.

Aplikacja przyda się w Krakowie, gdzie parkomaty zostały bardzo dokładnie oznaczone. Producent aplikacji obsługuje także strefy we Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Bydgoszczy, Pabianicach i Oleśnicy, a informacje dotyczące tych miast można znaleźć na stronie.

Lokalizacje parkomatów można zobaczyć na mapie. W aplikacji można także sprawdzić ceny postoju.

InfoParking pozwala także zapisać położenie samochodu na podstawie GPS-u, co pozwala odnaleźć go w gąszczu krakowskich uliczek.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 4 – parkowanie i opłaty

14
28.01.2016  •  Anna Rymsza

Parkowanie to kolejna bardzo ważna część życia kierowców i póki co niewiele samochodów może to zrobić za nas. Smartfony mogą pomóc w tym na wiele sposobów. Trzeba znaleźć miejsce Parkopedia – encyklopedia parkingów W poszukiwaniu parkingu Parkopedia jest narzędziem niezwykle pomocnym. W aplikacji znajdziemy bazę parkingów (nie licząc miejsc na ulicach, na których można zaparkować), wraz z liczbą miejsc, cenami i często także ocenami innych użytkowników. Aplikacje pozwalają znaleźć parkingi w najbliższej okolicy na podstawie wskazań GPS-u telefonu, a także w pobliżu adresu wpisanego do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.