Infopiek Sprzedaż Free 3.02

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja dedykowana właścicielom małych, średnich i dużych piekarni oraz cukierni. Infopiek Sprzedaż obsługuje proces przyjmowania zamówień, przygotowywania dostaw, transport i sprzedaż. Umożliwia prowadzenie rozrachunku z klientami dzięki systemowi obsługi sprzedaży, finansów, logistyki oraz analiz dla piekarni i cukierni. Aplikacja posiada ponad 200 wariantów zestawień, pond 90 ustawień konfiguracyjnych i 20 parametrów użytkownika. Cechami charakteryzującymi Infopiek Sprzedaż są przede wszystkim możliwości analityczne, prostota obsługi oraz dowolność w realizacji raportów i zestawień.

Ograniczenia w stosunku do wersji PRO programu:

- Można założyć 100 kartotek kontrahentów
- Praca tylko na jednym magazynie
- Brak modułu 'Analizy'
- Brak modułu 'Magazyny'
- Brak modułu 'Kontakty'
- Brak współpracy z Infopiek Mobile

Uwaga!

Aplikacji nie należy instalować wspólnie z wersją płatną. Instalacja taka spowoduje usunięcie nadmiarowych kartotek!
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze,dobry serwis
-
ocena użytkownika

Witam , bardzo polecam program Infopiek - prosty w obsłudze, znacznie ułatwia pracę.Bardzo przyjazny serwis na bieżąco udzielają pomocy
Pozdrowienia dla serwisu-Pana Adama Deptuły

16.08.2014 14:15 | Recenzja do wersji 3.02

Komentarze

0 nowych
  #57 21.09.2018 23:32

To że swoim "ulubionym" udostępnia dane swoich klientów było wiadome od dawna i pokazuje jakie obroty kręcą ,zastanawiam się kto o zdrowych zmysłach z nim jeszcze współpracuje.

  #56 14.05.2018 08:25

Widzę, że pokazywanie danych swoich klientów to nie jedyne grzeszki Pana twórcy.

  #55 12.05.2018 12:33

U Pana Adama od dawien dawna wyznawana jest taka sama zasada - płać i spier..... , niestety trwa ona do dzisiaj.
Wystarczy wykupić aktualizacje która za każdym razem obarczona jest masą błędów i niedoróbek. Kupujesz aktualizację która nie ma nic wspólnego z usługą serwisu i nie masz mozliwości uzyskania poprawki tego co aktualizacja zepsuła - chcesz to płać za serwis.
Zastanawiam się kto wogóle placi temu człowiekowi za usługi serwisowe które tak naprawdę nie istnieją. Wszystko co piszą tutaj tzw niezadowoleni to szczera prawda. Zapłacisz i szukaj wiatru w polu. Wszystkim którzy zastanawialiby się nad zakupem tego programu radzę faktycznie popytać tych
którzy z niego korzystają a to że firma ta chwali się swoimi klientami o niczym nie świadczy. 3/4 z nich najchętniej wywaliła by ten program razem z jego twórcą tak jak zrobiła to piekarnia Grzybki.

  #54 29.04.2018 22:49

Pan Deptuła zaangażował się teraz w Crossfit, niestety jak wszystko czego się dotknie i ten kolejny jego biznesik pogrążony jest w długach i niczym więcej.
Myślę że wszyscy którym jest winien pieniądze wiedzą gdzie one się znajdują :) Crosfit Łomianki to po części ich wszystkich interes pod szyldem Pana Deptuły i jego firmy Viking
która tonie niczym dziurawa łódka ;)

  #53 22.06.2017 14:43

Witam, chciałem skorzystać z ww. programu w wersji FREE, tylko przy próbie rejestracji wyskakuje "wprowadź poprawny NIP".. Wprowadzam wszystkie dane zgodne. I nadal to samo. Czy ta rejestracja wiąże się z koniecznością późniejszego zakupu pełnej wersji? Dzięki za odpowiedzi!

  #52 14.02.2017 19:18

Dzień dobry,
niestety z opisu programu nie jestem w stanie wywnioskować czy infopiek to właśnie program dla mnie. Czy powyższy program po wprowadzeniu zamówień (kartki do składania kierowców, nie wiem jak to lepiej określić) automatycznie tworzy kartkę na produkcję i tworzy i wypełnia WZ i faktury?
Pozdrawiam

InfoPiek   1 #51 03.06.2016 12:50

@Kozak3 (niezalogowany): widzimy że kolejny raz konkurencja się wypowiada....rynek jest duży i każdy ma wybór....Pozdrawiamy

  #50 20.05.2016 15:14

Usterki występują, nie da się ukryć aczkolwiek można je naprawić - nie wiem na ile, ale chyba większość się da. Jednakże mi się zupełnie coś innego nie spodobało, jakaś taka intuicyjność marna i przeszedłem do konkurencji za namową kumpla na systim.pl Bardzo przejrzysty program i nie skomplikowany, więc jak ktoś chętny niech zaluka. Ale podkreslam, że ten powyżej program też nie jest najgorszy, tylko no.. ma swoje wady. Możliwe, że do rozwiązania ;) może warto też dać mu szansę jeżeli funkcje jakich potrzebujecie znajdują się w nim. No ale ile ludzi tyle opinii.

InfoPiek   1 #49 30.12.2015 21:15

Drogi Użytkowniku Anonimie,
Jeśli nie jesteś zadowolony i użerasz się z Naszą firmą już dobrych kilka lat i posiadasz nawet umowę serwisową to przedstaw się wszystkim czytającym to forum gdyż chętnie dowiemy się kim jesteś.
Co do jednego musimy się z Tobą zgodzić a mianowicie chodzi o konsultacje z innymi firmami, które użytkują nasze oprogramowanie - wielu Naszych klientów znajduje się na Naszej stronie internetowej http://www.infopiek.pl i gorąco do tego zachęcamy Naszych przyszłych klientów.

Pozdrawiamy
Zespół InfoPiek

InfoPiek   1 #48 30.12.2015 21:00

Szanowny Użytkowniku,
skoro pracujesz na Naszym systemie od początku jego istnienia czyli od 2003 r. ( gdyż w tym roku powstała pierwsza wersja InfoPieka na system operacyjny Windows i wydał ją właśnie Pan Adam Deptuła ) to własnie mija 13 lat od momentu kiedy InfoPiek pojawił się u Ciebie w zakładzie!!! Skoro niezadowolenie z serwisu bądź programu spędzało Ci sen z powiek to dziwimy się, że przez tyle lat nasz System nadal u Ciebie pracuje...skoro jest zły i się nie nadaje to jakim cudem pracujesz na nim 13 lat??
Stary nr telefonu Pana Adama należy do działu serwisu a facet który go odebrał to któryś z serwisantów - i jeśli nie byłeś w stanie sobie z czymś poradzić to wystarczyło zwyczajnie zapytać o problem a nie o osobę Pana Adama, lub jeśli nie lubisz rozmawiać z nieznajomymi facetami to należało wejść na stronę internetową i wypełnić formularz z zapytaniem na który dostałbyś odpowiedź.
Firma Viking która jest właścicielem oprogramowania InfoPiek liczy kilkanaście osób pracujących na terenie całego kraju a nie jedną w osobie Pana Adama Deptuły.
System cały czas się rozwija i firma również co prezentujemy praktycznie na wszystkich większych targach piekarniczo cukierniczych i nie boimy się spotkania z Naszymi klientami nawet gdybyśmy mieli wysłuchać słów krytyki gdyż konstruktywna krytyka jest bardzo cenną informacją.
Niestety Ty drogi użytkowniku postanowiłeś pisać jako "Anonim" i wstydzisz się ujawnić swoją tożsamość co świadczy o tym ,iż zapewne nigdy nie byłeś naszym klientem a pisanie oczerniających wpisów w internecie traktujesz jako dobrą antyreklamę konkurencji.
Pozdrawiamy wszystkich użytkowników Naszego Systemu.
InfoPiek

  #47 28.10.2015 18:35

Pracuje na tym programie jeszcze jak Wlascicielem byl pan Harasimowicz wiec od 1995 roku program super obsluga byla super od kiedy pan Adam Deptula zostal wlascicielem programu serwis i pomoc w obsludze powoli zblizal sie do zera a obecnie to juz prawdziwe zero. Mysle ze program bede uzytkowal do czasu jak wejda powazne zmiany w vat. Narazie mam odblokowana oplate za otwarcie nowego roku wiec z roku na rok otwieram nowy a pan Adam zginol. Obecnie odbiera telefon jakis facet w jego imieniu smutne ale prawdziwe

  #46 29.01.2015 22:57

Nie polecam tego programu. Użeram się z firmą infopiek od dobrych kilku lat i najchętniej bym już z niej zrezygnował, tylko szkoda mi pracy włożonej w wdrożenie tego systemu do mojej firmy. Serwis na początku współpracy był na 60% a teraz żeby szanowny P. Adam odebrał telefon trzeba się natrudzić. Umowa serwisowa nie przekłada się na pracę. Wszystko wyglądało pięknie przed zakupem tego programu ale gdy już zapłacimy za program to zaczeły się schody. Najlepszy sposób na sprawdzenie tej firmy to podzwonienie po klientach którymi się chwali P. Adam Deptuła, ciekawe jak oceniają jego pracę. Uważam że największym niepowodzeniem w tym całym biznesie infopiek jest jej założyciel. Kup to się przekonasz na własnej skórze. Mam nadzieje że P. Adam przeczyta tą opinię i zastanowi się nad swoim postępowaniem wobec własnych klientów. Pozdrawiam

  #45 11.11.2014 14:18

Nie wiem kto wystawił naszą wcześniejszą opinię ale na pewno nie nasza firma! Program ogólnie jest ok ale serwis jest tragiczny!Tak jak wcześniejsi koledzy napisali że program ma wiele błędów których usunięcia nie można się doprosić!Pan A.D. ma generalnie starych klientów głęboko w d... chociaż mamy zapłacone z góry za cały rok serwisowania. Nasza firma z tego powodu poważnie się zastanawia nad zmianą tego programu bo tak nie da się pracować. NIE POLECAM!!!

  #44 27.10.2014 14:41

@niezadowolony piekarz (niezalogowany): Polecam Profipiek SQL autorstwa Magres

  #43 16.01.2014 15:24

Odradzam!! wykupilem wersje z rocznym serwisem, do momentu wplaty pieniedzy wszystko super cacy, pozniej trzeba wydzwaniac po pare dni zeby deptula na fochu odebral telefon. Po takim okresie wydzwaniania juz na pamiec sie zna piosenke "jedzie pociag mkna wagony..":). Program z bledami a serwis nie istnieje!!!!!!!!!!!!!!!

  #42 21.04.2013 20:01

Polecam.

  #41 14.02.2013 18:52

Polecam ten program. Jest bardzo rozbudowany i funkcjonalny. Co prawda dopiero wdrażam część produkcyjną w piekarni, w której pracuje i czasem trzeba przeanalizować jak on funkcjonuje, żeby pewne rzeczy zrozumieć. Lecz gdy już się prawidłowo wprowadzi dane do programu to znaczne ułatwia on życie i poszerza możliwości.

  #40 17.01.2013 02:30

Od kilku tygodni prowadzę piekarnię ,na infopieka trafiłem przypadkiem.Trochę ciężko go skonfigurować ale później jest bajecznie prosty w obsłudze.Mam wersję bezpłatną a mimo to mogę liczyć na pomoc techniczną która przeważnie rozwiązuje problemy,więc ogólnie jestem zadowolony i gdy zajdzie taka potrzeba pewnie kupię aktualizację do wersji płatnej.POLECAM

  #39 13.01.2013 06:46

Ja dostałem wczoraj tę poprawkę bez opłaty. Mimo to wykupię aktualizację tym bardziej że prawdziwa rewolucja w vat ma nastąpić w lipcu. Generalnie w ciągu 6 lat pracy na systemie kontakt z serwisem potrzebny był dosłownie 2 razy.

M.S.

  #38 11.01.2013 17:20

Infopiek jest dedykowany dla piekarni-cukierni. Korzystamy z niego już od conajmniej 2004 roku i jesteśmy zadowoleni z funkcjonalności oraz przejrzystego interfejsu - nowi pracownicy biurowi nie mają kłopotu z nauką tego programu. Nie korzystamy z modułu produkcja, ponieważ po prostu jego nie było - zamiast tego mamy swoją własną aplikację pobierającą dane bezpośrednio z bazy Infopiek (wymyślił to nasz genialny informatyk).
Dwa lata temu zostaliśmy zmuszeni do zakupu aktualizacji z powodu zmiany VAT (ok 2000zł / rok), w zeszłym roku również ale nie pamiętam z jakiego powodu.
W tym roku (czyli kilka dni po wygaśnięciu abonamentu na aktualizacje) w Infopieku objawił się błąd z rozliczeniami kontrahentów (dotyczy wszystkich wersji sprzed 2013) - i czekamy teraz na informację od Pana Adama, czy poprawkę wyślą bezpłatnie, czy odpłatnie...
Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich piek-cuk i zachęcam do korzystania z Infopieka!