InforMATUR 2015 InforMATUR 2015 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

InforMATUR 2015 to cyfrowe wydanie informatora dla maturzystów, przeznaczone na rok akademicki 2015/16. Zawiera w sobie zbiór prawie wszystkich uczelni i kierunków w naszym kraju, wraz z listą wymagań i podstawowych informacji o danej uczelni.

Strona główna pozwala na przeglądanie bazy pod kątem kierunków i uczelni. Niefortunnie schowano opcję klasycznego wyszukiwania, za pomocą wpisania frazy. Odnalezienie tej opcji może sprawić spory problem, a sama aplikacja nam w tym nie pomaga. Poszczególne studia możemy oznaczyć jako ulubione, dzięki temu otrzymamy do nich szybszy dostęp z menu głównego.

Interfejs choć na pierwszy rzut oka wydaj się ładny jest mało spójny przy okazji przeglądania uczelni i danych konkretnych kierunków. Podczas testów InforMATUR 2015 kilkukrotnie restartował się podczas przeglądania bazy, bądź wyszukiwania.

Dodatkowym elementem jest zbiór poradników dla przyszłych studentów. Znajdziemy tam informacje jak zdać maturę, wybrać dobre studia czy też przeżyć pierwszy rok. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!