#Informacje 2015.309.1345.71

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

#Informacje to aplikacja zbierająca treści z kilkudziesięciu rodzimych serwisów. Podzielono je na kilka kategorii, dzięki czemu łatwiej dotrzeć do interesujących nas treści.

Główne kategorie jakie znajdziemy w #Informacje to: Wydarzenia, Biznes , Moda, Sport i Technologia. W każdej z nich znajdziemy spory zakres serwisów. Niestety nie mamy wpływu na to jakie strony będą wyświetlane. Nie tylko nie możemy dodać nowych, ale też ukryć wybranych. Do poprawnej pracy aplikacji wymagane jest stałe połączenie z siecią.

Program w większości przypadków wyświetla nam artykuł w oryginalne. Sprawia to, że niektóre informacje są nieczytelne gdyż strona nie dysponuje wersją mobilną. Dodatkowo wyklucza to zastosowanie narzędzi do edycji podglądu takich jak zmianę wielkości czcionki, czy też tła.

Pomijając powyższe braki otrzymujemy prosty i bogaty w źródła zbiór informacji z Polski i Świata. Bez dodatkowych konfiguracji, wystarczy pobrać aplikację i ją uruchomić. #Informacje posiada drobne reklamy, których możemy się pozbyć za dodatkową opłatą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza