r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Informator dla Maturzystów InforMatur 2015 1.21

Strona główna iOS Edukacja i nauka Programy dla uczniów

InforMATUR 2015 to cyfrowe wydanie informatora dla maturzystów, przeznaczone na rok akademicki 2015/16. Zawiera w sobie zbiór prawie wszystkich uczelni i kierunków w naszym kraju, wraz z listą wymagań i podstawowych informacji o danej uczelni.

Strona główna pozwala na przeglądanie bazy pod kątem kierunków i uczelni. Niefortunnie schowano opcję klasycznego wyszukiwania, za pomocą wpisania frazy. Odnalezienie tej opcji może sprawić spory problem, a sama aplikacja nam w tym nie pomaga. Poszczególne studia możemy oznaczyć jako ulubione, dzięki temu otrzymamy do nich szybszy dostęp z menu głównego.

Interfejs choć na pierwszy rzut oka wydaj się ładny jest mało spójny przy okazji przeglądania uczelni i danych konkretnych kierunków. U dołu ekranu znajdziemy menu z przydatnymi adresami.

Dodatkowym elementem jest zbiór poradników dla przyszłych studentów. Znajdziemy tam informacje jak zdać maturę, wybrać dobre studia czy też przeżyć pierwszy rok. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Coś więcej niż podręcznik: przegląd aplikacji, które pomogą w nauce

17
30.08.2014  •  Łukasz Serafin

Urządzenia mobilne są dziś tak powszechne, że trudno jest znaleźć osobę, która w swoich zbiorach nie posiada przynajmniej jednego „sprytnego telefonu” lub tabletu. Kontakt z najbliższymi, sieci społecznościowe, czy oglądanie filmów z Sieci to oczywiście nie jedyne z czynności, jakie umożliwiają nam urządzenia mobilne. Innym ważnym elementem, który niekiedy bywa argumentem decydującym o kupnie, jest nauka. Tablety i smartfony nie tylko pozwalają dotrzeć do ogromnych zasobów wiedzy w Internecie i pomagają komunikować się z kolegami z klasy, mogą też być świetną pomocą naukową dzięki licznym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.