InkHunter - try tattoo designs 2.7.6

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

InkHunter - try tattoo designs to aplikacja dla osób, które planują zrobić tatuaż. Za jej pomocą można sprawdzić, jak wybrany wzór będzie się prezentował na wybranej części ciała.

Program do działania wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną. Aby z niej skorzystać, najpierw należy wybrać wzór tatuażu z bazy dostępnej w aplikacji lub wybrać jedno ze zdjęć w pamięci urządzenia, a następnie narysować w wybranym miejscu ciała wzór złożony z dwóch kresek pionowych i jednej poziomej, która przypomina uśmiech. Później wystarczy skierować na wzór aparat fotograficzny, a na ekranie iPhone'a wyświetli się wskazany wcześniej wzór tatuażu. Będzie on ruszał się wraz z kierunkiem obracania urządzenia, trzeba jednak uważać, by nie przesunąć smartfonu poza widoczny na ciele szkic.

Dostępny jest też mniej skomplikowany sposób wirtualnego naniesienia wzoru na skórę. To opcja nazwana 2D. Wystarczy wybrać projekt tatuażu, wtedy wyświetli się on na ekranie urządzenia, a następnie skierować aparat na skórę - bez konieczności rysowania uśmiechu na ciele.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
09.04.2016  •  Anna Rymsza

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję