Inky Inky 3.3.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz p​rogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Inky to klient poczty nastawiony na ochronę prywatności i bezpieczeństwo. Powstał po to, by wymiana cyfrowo podpisanych e-maili była łatwiejsza i transparentna dla użytkowników.

Inky pozwala na komunikację z użyciem praktycznie dowolnych serwerów. Serwery Inky nigdy nie naruszają ani nie zaglądają do wiadomości. Szyfrowanie odbywa się na poziomie klienta na komputerze z użyciem algorytmu AES-256-GCM. Ponadto klienty mogą weryfikować cyfrowe podpisy, co pozwala potwierdzić tożsamość nadawcy.

W programie znajduje się także kalendarz, który w abonamencie może integrować się z Exchangem. Wiadomości można filtrować i sortować według wagi.

Darmowa wersja Inky pozwala pracować z kontami w usługach Google, Outlook.com i iCloud. By korzystać z szerszego wachlarza usług, trzeba kupić abonament. Producent udostępnia również oferty dla klientów biznesowych, z możliwością korzystania z różnych autorskich rozwiązań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!