Inoreader - RSS & News Reader Inoreader - RSS & News Reader

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Inoreader - RSS & News Reader to czytnik wiadomości ze stron internetowych, których treści użytkownik subskrybuje. Program dostarcza też rekomendacji ciekawych wiadomości, dopasowanych do preferencji czytelnika.

Aplikacja ma dużą zaletę w postaci prostego, czytelnego i łatwego w obsłudze interfejsu. To sprawia, że po zainstalowaniu program wymaga zaledwie kilku chwil, by skonfigurować go pod kątem własnych potrzeb.

W Inoreader możemy wskazać strony internetowe (za pomocą adresu URL), z których informacje mają być dostarczane w aplikacji lub skorzystać z obszernej bazy źródeł (w tym polskich i dostępnych w naszym języku). Wszystkie źródła objęte subskrypcją wyświetlane są na przejrzystej, czytelnej liście dostępnej na ekranie głównym programu, w ustawieniach zaś można nimi zarządzać: zmieniać kolejność lub usuwać.

Teksty wyświetlane w aplikacji Inoreader możemy oznaczać gwiazdką lub zapisywać do późniejszej lektury, także w trybie offline. Możliwe jest też nadawanie materiałom tagów. Tak oznaczone materiały mają osobne zakładki w aplikacji, co ułatwia poruszanie się między treściami. Ponadto, publikacje wyświetlone w Inoreader można w prosty sposób udostępnić lub zapisać je takich usługach, jak Pocket, Instapaper, Evernote lub OneNote.

Aby w pełni wykorzystać możliwości Inoreader, warto założyć konto. Do tego celu możemy użyć adresu e-mail, a także konta na Facebooku lub Google. W ten sposób nasze dane będą synchronizowane między urządzeniami i przypisane do konta Inoreader.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!