r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Inputting Plus: Ctrl + Z/F/C/V 1.0.6

Strona główna Android Personalizacja Klawiatury

Aplikacja Inputting Plus: Ctrl + Z/F/C/V to program, który wprowadza do smartfonów lub tabletów z Androidem nowe możliwości w zakresie pisania. Program sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie trzeba pisać nieco dłuższe teksty, co często wiąże się z robieniem literówek i innymi drobnymi błędami. Dzięki Inputting Plus tego typu wpadki pisarskie można szybko naprawić.

Gdy zainstalujemy aplikację i udzielimy jej stosownych uprawnień w ustawieniach ułatwień dostępu w smartfonie, program zaczyna działać w tle. Gdy włączymy klawiaturę i zaczniemy pisać, Inputting Plus wyświetli ikonę w pasku powiadomień lub tzw. floating bubble, czyli ikonę podobną do tej stosowanej przez Facebook Messengera. Warto dodać, że aplikacja współpracuje zarówno z klawiaturą systemową od Google, jak też np. z popularną Swiftkey Keyboard. Pisząc, w każdej chwili możemy kliknąć powiadomienie, a wtedy tekst np. wiadomości e-mailowej wyświetli się w oknie aplikacji Inputting Plus. Wtedy możemy wygodnie usuwać poszczególne znaki za pomocą jednego kliknięcia, a także korzystać z opcji „Znajdź i zamień”. W aplikacji dostępne są też inne funkcje znane np. z systemu Windows, czyli Kopiuj, Wklej, Cofnij.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja może zbierać wszystkie teksty stworzone przez użytkownika i udostępnia je do lektury lub edycji w dowolnym czasie. Trzeba jedynie uruchomić tę funkcję w ustawieniach programu, a nasze wpisy lub notatki możemy zabezpieczyć kodem PIN. Możemy też zabronić aplikacji pracy w czasie, gdy wpisujemy loginy oraz hasła do poszczególnych usług.

Program jest darmowy, ale po zapłaceniu 9,69 zł uzyskamy dostęp do dodatkowych opcji. Pierwsza z nich to możliwość usunięcia ikony aplikacji z listy zainstalowanych programów. Druga znosi limit kopiowania tekstu, który w wersji darmowej wynosi 50.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.