InsERT na rynku radzi sobie świetnie, na liczniku ma już ponad 600 tys. sprzedanych licencji

Strona główna Aktualności

O autorze

Niełatwo sprzedać na wymagającym polskim rynku specjalistyczne oprogramowanie. Tym większym sukcesem może pochwalić się InsERT, który po niemal 25 latach dostarczania narzędzi dla małych i średnich firm sprzedał już łącznie ponad 600 tysięcy licencji ponad 360 tysiącom klientów. Dzięki licencjom wielostanowiskowym, programy te działają na kilku milionach maszyn – i jak chwali się producent, pozwalają wystawiać nawet milion faktur dziennie.

Na początku był oczywiście Subiekt, jeden z najlepiej znanych w naszym kraju programów do obsługi sprzedaży. Dzisiaj tego oprogramowania jest znacznie więcej, znajdziemy w ofercie InsERT-u narzędzia do zarządzania małą i średnią firmą, obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, do księgowości i finansów czy rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Ostatnie popularne produkty, jakie udało się producentowi wprowadzić na rynek, to pakiet InsERT nexo – sześć zintegrowanych programów do wspomagania zarządzania, narzędzie do budowy sklepów internetowych czy witryn firmowych vendero, oraz kolejną odsłonę Subiekta – Sprint 2. Poza tymi systemami pudełkowymi firma oferuje też swoim klientom modułowy system ERP Navireo, wyróżniony kilkukrotnie przez Gazetę Finansową w rankingu Najlepsze Produkty dla Biznesu.

Rozwiązania te podobały się nie tylko użytkownikom, ale i ekspertom. InsERT może pochwalić takimi nagrodami jak Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Firma działa więc nadal, wyrastając na lidera sprzedaży w sektorze oprogramowania dla MSP, który w Polsce obejmuje przecież 1,8 mln firm.

My oczywiście gratulujemy insERT-owi takiego sukcesu – i zarazem zapraszamy do naszej bazy aplikacji, gdzie znajdziecie aż 21 programów stworzonych przez tę polską firmę.

© dobreprogramy
s