r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

InsERT na rynku radzi sobie świetnie, na liczniku ma już ponad 600 tys. sprzedanych licencji

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Niełatwo sprzedać na wymagającym polskim rynku specjalistyczne oprogramowanie. Tym większym sukcesem może pochwalić się InsERT, który po niemal 25 latach dostarczania narzędzi dla małych i średnich firm sprzedał już łącznie ponad 600 tysięcy licencji ponad 360 tysiącom klientów. Dzięki licencjom wielostanowiskowym, programy te działają na kilku milionach maszyn – i jak chwali się producent, pozwalają wystawiać nawet milion faktur dziennie.

Na początku był oczywiście Subiekt, jeden z najlepiej znanych w naszym kraju programów do obsługi sprzedaży. Dzisiaj tego oprogramowania jest znacznie więcej, znajdziemy w ofercie InsERT-u narzędzia do zarządzania małą i średnią firmą, obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, do księgowości i finansów czy rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Ostatnie popularne produkty, jakie udało się producentowi wprowadzić na rynek, to pakiet InsERT nexo – sześć zintegrowanych programów do wspomagania zarządzania, narzędzie do budowy sklepów internetowych czy witryn firmowych vendero, oraz kolejną odsłonę Subiekta – Sprint 2. Poza tymi systemami pudełkowymi firma oferuje też swoim klientom modułowy system ERP Navireo, wyróżniony kilkukrotnie przez Gazetę Finansową w rankingu Najlepsze Produkty dla Biznesu.

r   e   k   l   a   m   a

Rozwiązania te podobały się nie tylko użytkownikom, ale i ekspertom. InsERT może pochwalić takimi nagrodami jak Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Firma działa więc nadal, wyrastając na lidera sprzedaży w sektorze oprogramowania dla MSP, który w Polsce obejmuje przecież 1,8 mln firm.

My oczywiście gratulujemy insERT-owi takiego sukcesu – i zarazem zapraszamy do naszej bazy aplikacji, gdzie znajdziecie aż 21 programów stworzonych przez tę polską firmę.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.