r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

InsERT rozszerza ofertę o Navireo

Strona główna Aktualności

O autorze

Oferta wrocławskiego InsERTu powiększyła się o nowy produkt - Navireo - system wspomagający zarządzanie dla średnich firm.

Dotychczas uwaga InsERTu była skoncentrowana na produktach kierowanych do sektora MSP (małych i średnich przedsiębiorstw). Subiekt, Gratyfikant oraz Rachmistrz lub Rewizor ze względu na dość rozsądną politykę cenową producenta, pełną funkcjonalność i łatwość obsługi stosunkowo szybko zdobyły popularność i utrzymują ją do dziś. I choć w tej beczce miodu jest porządna łyżka dziegciu (pomoc techniczna na którą narzeka wielu użytkowników) to InsERT chwali się już przekroczeniem progu 1/3 mln sprzedanych licencji.

W ofercie producenta nie było jednak dotąd produktu dla większych firm. Navireo wypełnią tę lukę. To zintegrowany system informatyczny dla firm średniej wielkości, jedno- lub wielooddziałowych, zarówno posiadających wewnętrzny dział IT jak i bez niego. Program posiada budowę modułową i umożliwia kompleksowe wsparcie przedsiębiorstwa, począwszy od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, poprzez pełną obsługę finansowo-księgową, a skończywszy na obsłudze działu kadrowego oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników. Może być dostosowywany do potrzeb i specyfiki poszczególnych branż, a nawet stanowisk.

Jak informuje InsERT, szacunkowy koszt licencji Navireo i wdrożenia systemu wynosi 50-150 tys. zł. Sprzedaż Navireo będzie się odbywać wyłącznie przez sieć wybranych partnetów InsERTu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.