InsERT sprzedał już 100 tysięcy Subiektów!

Strona główna Aktualności

O autorze

Na początku marca wrocławski producent oprogramowania dla MSP sprzedał stutysięczną kopię swojego najpopularniejszego programu - systemu sprzedaży Subiekt.

Pierwszy Subiekt powstał w 1991 roku, a jego autorem był dzisiejszy prezes zarządu InsERT Sp. z o.o. - Jarosław Szawlis. W ciągu 11 lat program doczekał się wielu kolejnych wersji - są wśród nich programy pracujące w systemie DOS (obecnie Subiekt 5) i Windows (Subiekt dla Windows) oraz uproszczone wersje Subiekta, przeznaczone dla najmniejszych firm handlowo-usługowych mikroSUBIEKT i mikroSUBIEKT dla Windows. Program cieszy się popularnością wśród użytkowników i uznaniem specjalistów w branży. Dowodzą tego liczne wyróżnienia zdobywane przez jego kolejne wersje, przyznawane przez redakcje pism takich jak "PC World Komputer", "Enter" czy "Computerworld". Subiekt zdobywał też nagrody i wyróżnienia na targach Komputer Expo, Softarg i Targach Wschodnich w Lublinie.

Według naszych szacunków, co dziesiąty sklep w Polsce korzysta z Subiekta. Osiągnięcie takiej pozycji wynika oczywiście z zalet programu - uniwersalności, łatwości obsługi, bogatej funkcjonalności - powiedział Jarosław Szawlis, prezes firmy InsERT. - Dla użytkownika znaczenie ma również niewysoka cena Subiekta. Na pewno jednak nie udałoby się nam zdobyć tylu klientów bez naszej sieci partnerów. Jest to ponad ośmiuset działających w całym kraju dystrybutorów i serwisantów. Dzięki nim nasze programy są łatwo dostępne, a każdy użytkownik ma gwarancję, że w swojej okolicy znajdzie fachową pomoc i poradę.

Źródło: 4D

© dobreprogramy
s