Inside Out Thought Bubbles Inside Out Thought Bubbles 1.25.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Inside Out Thought Bubbles to gra logiczna, która otrzymała wyróżnienie w kategorii „najlepsza aplikacja Google Play 2015 roku”. Została ona udostępniona przez Disney Interactive.

W głowie się nie mieści…

Za sprawą Inside Out Thought Bubbles otrzymujemy grę w zbijanie kulek opartą na filmie W głowie się nie mieści. Kiedy u dołu ekranu pojawi się kulka w określonym kolorze musimy wystrzelić ją na planszę w taki sposób, by doczepiła się do pozostałych kulek tej samej barwy, co doprowadzi do ich zniknięcia z ekranu. Łącznie autorzy przygotowali ponad 1000 wciągających poziomów, zapewniając graczom rozrywkę na wiele godzin.

Graj u boku doskonale znanych postaci

Inside Out Thought Bubbles oddaje do dyspozycji różnego rodzaju wzmocnienia pozwalające na zyskanie licznych przywilejów w trakcie zabawy. Słońce zaświeci z Radości, Amutek sprawi, że zbiorą się ciemne chmury, a Gniew zostawi za sobą ścieżkę zniszczenia. Ze Strachu kulki zostaną rozrzucone na wszystkie strony, natomiast Odraza doprowadzi do odpychania pasujących wspomnień.

Za darmo!

Za ściągnięcie Inside Out Thought Bubbles nie są pobierane żadne opłaty, natomiast gra zawiera reklamy i umożliwia kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • prosta gra logiczna w zbijanie kulek
  • na licencji filmu W głowie się nie mieści
  • ponad 1000 poziomów
  • różnorodne wzmocnienia do zdobycia
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!