Insider Pro Insider Pro 4.10.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Insider to aplikacja, pozwalająca zobaczyć stan telefonu, ale bez szczegółów, które twórcom wydały się zbędne.

Jako pierwsza widnieje informacja o systemie, czyli stan baterii i dostępna pamięć. Po kliknięciu na Info dostajemy szczegółowe informacje o telefonie, czyli model, nazwa producenta, dane wyświetlacza, czas startu telefonu, wersja jądra itp. W następnej części znajdują się informacje na temat sieci komórkowej i łączności WiFi. Dalej informacje na temat pamięci operacyjnej i sensorów.

Wróćmy do głównej części. W następnej tabelce znajdziemy tapetę Bing, która zmienia się codziennie. Jeżeli podoba się nam, to można zapisać ją do telefonu. A trzeba przyznać, że w Bingu codziennie są nowe, ładne zdjęcia.

Po tapecie znajdziemy czas, czyli zegarek dla wybranych krajów. Na pasku pojawia się także minutnik i stoper. I na samym końcu, w ostatniej tabelce „more” znajduje się pomoc, informacje o aplikacji oraz dostęp do diagnostyki telefonu. W diagnostyce wykonać można krótkie testy potwierdzające działanie różnych komponentów, na przykład sprawdzenie, czy wszystkie kolory są poprawnie wyświetlane, czy NFC działa, czy głośnik wydaje dźwięki itp. Jeżeli na ekranie głównym użytkownik dotknie stanu baterii, otrzyma znany z Androida wykres. Oprócz tego menu, po lewej stronie umieszczony został pasek skrótów. Tutaj znajduje się dostęp do latarki, zatrzymania muzyki, Wi-Fi, pakietu danych, lokalizacji, Bluetoothm tryb samolotowy i aktywacja ekranu blokady.

Większość z tych przycisków to tylko przekierowanie do systemowych ustawień. Każdy z osobna można ustawić jako kafelek ze skrótem do ustawień.

Jeżeli skrót zostanie przypięty jako kafelek, to będzie wyświetlana na nim także informacja o stanie baterii. Natomiast jeżeli przypniemy go z poziomu aplikacji, poprzez ustawienia otrzymamy informację o baterii, dostępnej pamięci i ładowaniu. To wszystko, bez reklam, kosztuje tylko 4,49.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!