InstaNote InstaNote 2015.707.1826.428

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

InstaNote to notatnik, który opiera się na notatkach głosowych. Aplikacja ma nam pomóc nie tylko w tworzeniu, ale również katalogowaniu i tagowaniu nagrań. Została stworzona w ramach projektu Microsoft Garage, który pozwala pracownikom Microsoftu na realizowanie swoich ciekawych idei.

InstaNote działa najlepiej w połączeniu z kontem Microsoftu, a dokładniej współpracując z aplikacją OneNote. Nie jest to jednak konieczne i z programu możemy korzystać, bez potrzeby logowania. Ekran główny aplikacji dzieli się na cztery części. Pierwsza prezentuje najbliższe wydarzenia z kalendarza. Możemy do nich dodać notatki głosowe. Pozostałe trzy pomagają odnaleźć już stworzone nagrania.

Na dolnej belce znajdziemy przycisk dodawania nowej notatki. Interfejs podczas nagrywania wymaga małej wprawy, z początku wydaje się mało intuicyjny. Stworzone notatki możemy udostępnić do notatnika OneNote bądź też przesłać jako załącznik w e-mailu. InstaNote to ciekawe narzędzie dla osób, które często rejestrują swoje myśli i uwagi. Dostępne jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!