Instabullet Instabullet 3.7

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Instabullet to nieoficjalny klient usługi Pushbullet, działający na desktopie i smartfonie z Windowsem 10. Pozwala łatwo wymieniać treści oraz pliki pomiędzy innymi urządzeniami w tym telefonami i komputerami.

Aby skorzystać z Pushbullet niezbędne jest założenie konta w usłudze. W tym celu możemy skorzystać z logowania za pomocą Google + bądź też Facebooka. Jej sporą zaletą jest dostępność na wiele platform, w tym z poziomu przeglądarek internetowych oraz otwarte API. Dzięki temu pomimo braku oficjalnej aplikacji na Windows Phone, mamy kilka godnych uwagi zamienników.

Instabullet pozwala przesyłać pomiędzy urządzeniami takie dane jak tekst, linki, kontakty, lokalizacje czy też pliki. Dane możemy wysyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wybranych kontaktów. Możliwe jest także korzystanie z subskrybcji. Z poziomu ustawień uruchomimy powiadomienia, zmienimy skórkę, a także aktywujemy dostęp do schowka kopiuj/wklej.

Instabullet wszystkie opcje oferuje za darmo. Choć w sklepie jest możliwość zakupu aplikacji, to w taki sposób dziękujemy jedynie programiście za jego pracę. Podejście, które warto pochwalić. Obecnie to jeden z najlepszych programów do obsługi Pushbulleta jaki znajdziemy w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!