Instagiffer Instagiffer 1.75

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Instagiffer to narzędzie do tworzenia animowanych plików graficznych w formacie GIF. Aplikacja cechuje się łatwością obsługi i generuje wysokiej jakości pliki.

Program pozwala na stworzenie animacji w formacie GIF konwertując wskazany na dysku plik wideo lub film z Sieci (YouTube, Dialymotion, Metacafe i wiele innych) po wklejeniu odnośnika. Instagiffer pozwala na przycięcie i wykadrowanie wczytanego filmu oraz na dostosowanie takich parametrów animacji, jak liczba klatek na sekundę, płynność, jakość oraz jasność.

Animację można uatrakcyjnić dodając napisy, a także różne efekty graficzne, jak na przykład sepia albo przygaszenie kolorów. Możliwe jest też stworzenie animacji na bazie cyklicznie tworzonych zrzutów ekranu. Oprócz generowania plików GIF dzięki Instagifferowi wyedytujemy istniejące już pliki GIF.

Gotowe animacje łatwo można udostępnić na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych czy też w komunikatorach internetowych. Program dostępny do pobrania za darmo w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!