Instagram

Strona główna Windows Phone Grafika
Pobierz program
lub zeskanuj:

Instagram to serwis społecznościowy, należący do Facebooka, na którym użytkownicy dzielą się ze sobą zdjęciami w formacie 1:1 oraz mogą nakładać różnego rodzaju filtry.

Po zalogowaniu się, użytkownik na pierwszym miejscu otrzymuje strumień zdjęć i filmików. W drugiej kolumnie znajdują się najlepsze zdjęcia (najpopularniejsze). Trzecia kolumna są to powiadomienia. Tutaj znajdują się informacje o nowych polubieniach oraz komentarzach. Czwarta kolumna to profil użytkownika.

Na dolnej belce znajdują się trzy przyciski: szukaj, aparat oraz odśwież. Co ciekawe, poprzez aplikację nie można robić zdjęć. Zdjęcia są importowane z galerii lub można włączyć aplikację aparatu. Kadrowanie odbywa się dopiero po wybraniu/zrobieniu zdjęcia.

W Instagram znajdują się wszystkie oryginalne filtry. Oprócz tego na zdjęcie można nakładać efekt rozmycia. Do publikowanego zdjęcia dodaje się opis i opcjonalnie lokalizację oraz opcje udostępniania.

Instagram w aktualnej wersji nie pozwala na nagrywanie filmów. Prawdopodobnie ta funkcja zostanie wprowadzona w przyszłości.

Żywy kafelek jest dostępny tylko w dwóch rozmiarach (mały i średni) i wyświetla liczbę powiadomień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 07.12.2015 14:36

nie kupujecie telefonu z windowsem, to jakas porażka

msnet   23 #1 08.12.2014 17:02

Wieczna beta, a w dodatku dużo słabsza niż aplikacje nieoficjalne (w szczególności 6tag).