Instagram w końcu dostał ciemny motyw, niebawem zniknie karta Aktywność

Strona główna Aktualności
Instagram w końcu dostał ciemny motyw, niebawem zniknie karta Aktywność
Instagram w końcu dostał ciemny motyw, niebawem zniknie karta Aktywność

O autorze

Ciemny motyw w programach to już prawie element obowiązkowy. Do listy popularnych aplikacji, które mogą nie być białe, dołączył właśnie Instagram. Pierwsi użytkownicy w Polsce dostali już aktualizację.

Ciemny Instagram

Z naszych obserwacji wynika, że ciemnego motyw Instagrama nie możesz włączyć sam. Aplikacja przełączy go na podstawie pory dnia. Dobrze, że jest taki automat, ale wolałabym móc ustawić wybrany tryb na stałe ręcznie.

Trudno mi powiedzieć, czy ciemny motyw Instagrama jest ładny. Jest po prostu… czarny. Jego największą zaletą jest to, że nie przeszkadza w normalnym korzystaniu z aplikacji, nie odciąga uwagi i niczym nie razi. Jeśli o to chodziło twórcom interfejsu, spisali się na szóstkę.

Koniec przeglądania powiadomień

W najbliższych dniach z aplikacji Instagrama zniknie karta „Aktywność”, oznaczona serduszkiem. Dzięki temu nie będzie można zorientować się, w jakich godzinach ktoś jest online na Instagramie i co robi. Dzięki temu też nie będziemy marnować czasu na przeglądanie powiadomień, że ktoś skomentował to, czy polubił tamto. Zostanie więcej czasu na oglądanie zdjęć i relacji.

© dobreprogramy
s