r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instalacja systemu Windows z pendrive'a - szybko i wygodnie

Strona główna Aktualności

Polecamy lekturę opublikowanego w serwisie TechIT artykułu, który powinien spodobać się zwłaszcza użytkownikom często instalującym systemy Windows.

Często bywa tak, że zachodzi potrzeba wielokrotnego instalowania systemu - na jednym lub wielu komputerach, czy to do celów diagnostycznych, czy też testowych, a może po prostu do hurtowego wdrożenia. Zawsze jednak pojawia się pewien problem - proces instalacyjny trwa dość długo i trzeba wypalać wiele płytek, by go choć trochę przyspieszyć. A może by tak instalować Windows z pendrive'a? Nośniki USB są dzisiaj stosunkowo niedrogie, a oferują znacznie szybszy odczyt, więc całość - jak sprawdziliśmy - faktycznie przebiega dużo sprawniej. By to się udało, trzeba jednak odpowiednio pendrive przygotować.

Z najnowszego artykułu Instalacja systemu Windows z pendrive'a - szybko i wygodnie opublikowanego w serwisie TechIT można dowiedzieć się, jak w nieskomplikowany sposób przygotować pendrive tak, by można było z niego instalować system Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 czy Windows Server 2008 R2.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.