Install Creator 2.0 build 45

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie instalatorów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Install Creator to bezpłatne także do zastosowań komercyjnych narzędzie do tworzenia instalatorów dla własnych aplikacji.

Efekt działania to pojedynczy, łatwo rozpowszechnialny plik wykonywalny z instalatorem o standardowym dla takich narzędzi interfejsie użytkownika. Install Creator pozwala dostosować wszystkie niezbędne parametry wyglądu instalatora do własnych potrzeb - samemu ustala się między innymi wszystkie teksty i elementy graficzne, można też definiować szablony dla różnych języków.

Instalatory budowane za pomocą Install Creatora tworzą ikony i foldery w menu Start, kopiują wszystkie niezbędne pliki, instalują w systemie biblioteki, fonty, kontrolki czy nawet wygaszacze ekranu oraz zostawiają po sobie deinstalator aplikacji pozwalający cofnąć wszystkie zmiany.

Uwaga!

  1. Spolszczenie do programu dostępne jest w naszym dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
  2. Wersja bezpłatna narzędzia do tworzonych instalatorów dodaje okno z nieagresywną reklamą, która pojawia się tylko raz jako ostatni krok procesu instalacji. Poza tym, nie ma żadnych innych ograniczeń lub dodatkowych uciążliwości tak dla użytkowników, jak i twórców.
  3. Istnieje możliwość płatnej rejestracji produktu by pozbyć się także i tego elementu, dostępna jest ponadto edycja Professional pozwalająca między innymi w ramach jednego instalatora zawrzeć różne edycje rozpowszechnianego programu, wykonać instalację ze zdalnego źródła plików (tzw. instalator sieciowy lub webowy) oraz zaimplementować mechanizmy kontrolujące legalność wykorzystania aplikacji (jak np. kody rejestracyjne).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!