r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Install Creator 2.0 build 45 Spolszczenie

Strona główna Windows Dodatki Polskie lokalizacje
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nieoficjalne spolszczenie do programu Install Creator 2.0 build 45 (w wersji darmowej, niezarejestrowanej) wykonane przez Pawła Porwisza.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
saturno   11 #6 27.01.2013 17:25

W związku z poprawieniem licencji (2.0 build 43) przyznaję spolszczeniu maksymalną punktację. Licencja nie budzi już żadnych wątpliwości.

Autorowi dziękuję za trud włożony w rozwój programu.

Wszystkich zachęcam do testowania i wspierania autora w miarę swoich możliwości.

Pawel_Pepe   5 #5 14.11.2011 18:44

Wydano nową wersję programu Install Creator (http://community.clickteam.com/showthread.php?t=67221&p=499065&viewfull=...)

W związku z tym, zaktulizowałęm mój pakiet spolszczający wersje darmowe. Można je pobrać stąd:
http://www.pawelporwisz.pl/installcreator/ic.php#ic241
-Pawel

saturno   11 #4 10.04.2011 01:11

@Pawel-pl (niezalogowany) | 09.08.2010 1:23 #2

//Moj pakiet lokalizacyjny jest bezplatny. Ten zapis mial na celu uzmyslowienie jak wiele pracy kosztowalo stworzenie go. I ewentualne wynagrodzenie tej pracy.//

Proponuję żeby redakcja usunęła ten pakiet z Vortalu do czasu, aż autor jednoznacznie nie określi rodzaju licencji.
Na dzień dzisiejszy ta licencja wygląda na zmodyfikowane Donationware, ale na pewno nie na bezpłatną.
Jest oczywistym, że w świetle prawa zapis w licencji jest ważniejszy niż komentarz w Vortalu osoby "podającej" się za autora.

  #3 18.02.2011 09:47

Niestety, ale to co piszesz jest prawdą. Prawie 100% użytkowników uważa że software powinno być darmowe niezależnie od włożonej w jego tworzenie pracy. A czasem są to setki lub nawet tysiące godzin pracy. Opinie takie wyrażają najczęściej ludzie, którzy uważają się za 'guru komputerów' a nigdy nie stworzyli użytecznego, publicznie dostępnego "kawałka" programu. Chyba się rozpisałem ale chciałem jeszcze podziękować Pawłowi za spolszczenie instalatora bo chcę go przetestować do tworzenia instalatorów programów Delphi. Niestety, stary InstallShield (chyba 3) jest 16 bitowy i nie daje rady na systemach 64 bitowych.

  #2 09.08.2010 01:23

Moj pakiet lokalizacyjny jest bezplatny. Ten zapis mial na celu uzmyslowienie jak wiele pracy kosztowalo stworzenie go. I ewentualne wynagrodzenie tej pracy.
Niestety, nie ma sensu tworzyc cos dla ogolu.

  #1 16.06.2010 23:29

Czy na pewno program (spolszczenie) jest bezpłatny ?

W licencji znalazłem takie zdanie:
//Warunkiem używania pakietu spolszczającego jest dokonanie dowolnej wpłaty na moje konto bankowe (lub poprzez system bezpiecznych płatności internetowych PayPal).//

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.