InstallJammer 1.2.7

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie instalatorów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

InstallJammer to narzędzie umożliwiające tworzenie instalatorów aplikacji dla rożnych systemów operacyjnych (MS Windows, UNIX, Mac OS X).

Program posiada wbudowany kreator, za pomocą którego tworzenie własnego instalatora trwa kilkadziesiąt sekund. Wystarczy tylko postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. W dalszym etapie użytkownik może przejść od razu do zbudowania instalatora lub skorzystać z bardziej zaawansowanych opcji za pomocą, których będzie mógł zapanować nad każdym detalem instalatora.

Do ciekawszych opcji oferowanych przez InstallJammer można zaliczyć możliwość obsługi przygotowanych instalatorów z poziomu wiersza poleceń oraz funkcję uruchamiania zewnętrznych programów, skryptów i wykrywania maszyny Java w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!