Instance 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Grafika
Pobierz program
lub zeskanuj:

Instance to nieoficjalny klient serwisu społecznościowego Instagram, czyli platformy do udostępniania kwadratowych, stylizowanych na stare, zrobione Polaroidem albo Lomo zdjęć.

Instagram ma trafić za chwilę na Windows Phone, co trwa już niestety bardzo długą chwilę. Przez dłuższy czas użytkownicy WP mogli tylko oglądać zdjęcia, nie mogli ich ze swoich urządzeń dodawać. Wszystko zmieniła właśnie aplikacja Instance, będąca natywnym klientem Instagrama.

Pozwala ona na przeglądanie zdjęć, zarządzanie kontem, odkrywanie nowych osób, a przede wszystkim umożliwia w końcu dodawanie własnych zdjęć. Nie ma tu jednak tych samych filtrów, co w oryginale. Autorzy uważają, że 13 nieco odmiennych wystarczy.

Po włączeniu w pierwszej kolumnie znajduje się strumień aktywności użytkowników, których śledzimy. Podwójnym dotknięciem dodajemy znacznik „lubię”. Aby dodać komentarz do zdjęcia wystarczy dotknąć ikonę komentarza. W następnej kolumnie, czyli „popular”, znajdziemy ciekawe zdjęcia, które są teraz na topie. Ostatnia kolumna prezentuje aktywność, czyli kto nowy śledzi konto użytkownika, kto polubił zdjęcie oraz kto je skomentował. Na belce niezmiennie widnieje dostęp do profilu, odświeżanie (od wersji 1.3 można to zrobić przeciągając ekran w dół), dodaj zdjęcie i szukaj. Nowe zdjęcie dodajemy z galerii, po wcześniejszym wybraniu filtru i dodaniu opisu. Zanim jednak filtry będą dostępne, należy wejść w ustawienia i je pobrać klikając „update filtres”. Wysłane zdjęcie pojawi się na profilu.

Od niedawna Instagram pozwala także publikować 15-sekundowe filmiki. Instance jeszcze nie pozwala ani na publikowanie ich, ani nawet na odtwarzanie już zamieszczonych. Oprócz tego małego minusa, to aplikacja zbiera dobre opinie. Działa płynnie i stabilnie.

Instance można pobrać za darmo z reklamami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!