Instasize Instasize 4.0.64

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Instasize to edytor zdjęć zaprojektowany wyłącznie z myślą o urządzeniach przenośnych. Jak wynika z informacji producenta, skorzystały z niego już miliony użytkowników na całym świecie.

Dlaczego Instasize?

Nie zawsze mamy dostęp do komputera, a chcielibyśmy wysłać zdjęcia z wakacji do rodziny, przyjaciół i znajomych, tyle tylko, że na niektórych z nich pojawił się efekt czerwonych oczu, a inne wypadałoby obrócić lub też wykadrować, by lepiej prezentowały się na ekranie. Gdzieniegdzie chcielibyśmy nadać fotografiom akcent humorystyczny poprzez nałożenie filtrów lub dodanie tekstu. Wszystko to, a także wiele więcej, ma do zaoferowania Instasize.

Instasize umożliwia także dostosowanie jasności, kontrastu, ostrości i innych parametrów. Można również łączyć kilka zdjęć w jeden obraz, tworzyć kolaże, dodawać tła do wybranych fotografii, a następnie publikować swoje dzieła w internecie. Poza opcją udostępniania ich w znanych serwisach społecznościowych pojawia się także funkcja wysyłania obrazów za pośrednictwem e-maila.

Przetestuj za darmo

Warto pamiętać, że Instasize udostępniono w formie 7-dniowej wersji trial. Po upływie tego czasu można zdecydować się na zakup wersji Premium w cenie 17,99 złotych miesięcznie. Usuwa ona reklamy, dodaje ponad 50 filtrów i narzędzi. Autorzy zapewniają, że będą regularnie udostępniać nowe opcje.

Najważniejsze cechy:

  • edytor zdjęć
  • zawiera najważniejsze opcje (zmiana jasności, kadrowanie, obracanie i wiele, wiele innych)
  • umożliwia nakładanie rozmaitych efektów graficznych
  • pozwala na udostępnianie obrazów w internecie
  • 7-dniowy trial (subskrypcja w cenie 17,99 zł/mc)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!