r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Integracja Google Analytics z AdSense

Strona główna Aktualności

Od dłuższego czasu, w ramach systemu reklam AdSense oferuje dostęp do prostych arkuszy i wykresów, przedstawiających dane z działalności użytkowników. Teraz, korporacja zdecydowała o integracji usługi z narzędziem statystycznym Analytics.

Dzięki połączeniu projektów, użytkownicy po zalogowaniu na konto AdSense, mają dostęp do szczegółowych raportów na temat działalności odwiedzających witrynę. Prócz dostępnych w Analytics informacji, w postaci liczby unikalnych wizyt, czy języka używanego systemu, posiadają teraz między innymi możliwość śledzenia danych odnośnie wydajności wybranych podstron. To z kolei, ma pozwolić administratorom na skoncentrowanie prac nad uzyskaniem ruchu z dotąd najczęściej przekierowywanych witryn, a także określenie pochodzenia geograficznego czytelników.

Nowa funkcjonalność jest wprowadzana stopniowo, dlatego może nie być jeszcze dostępna na wszystkich kontach AdSense. Z momentem ich pojawienia się, użytkownicy zobaczą u góry dwa odnośniki o nazwie Przegląd i Zaawansowane Raporty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.