reklama

Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach już za tydzień. Rozdajemy ostatnie bilety

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Już za tydzień, w dniach 14-16 marca, w katowickim Spodku odbędą się światowe finały Intel Extreme Masters 2014, na które przybędą gracze z całego globu, a także ogromna rzesza fanów ogólnie rozumianego e-sportu. Będą emocjonujące rozgrywki między innymi w StarCrafta II: Heart of the Swarm, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone oraz FIFA 14 plus całe morze atrakcji. Swoimi technologiami pochwalą się Intel, ASUS, BenQ, Kingston czy Roccat, przybyli mogą liczyć na wiele pomniejszych turniejów, jak też oczywiście masę gadżetów, nagród i promocji. Każdego dnia imprezy, od godziny 13 do 23, Spodek zadrży od tupotu stóp miłośników świata elektronicznej rozrywki. Trzeba będzie pewnie jednak swoje wystać w kolejce do wejścia, chyba że ktoś zaopatrzył się w specjalny bilet, uprawniający do wstąpienia na obiekt już od 11. Niedawno kody na odebranie takich w cyfrowej formie rozdawaliśmy i teraz, jako patron medialny wydarzenia, mamy ich dla czytelników jeszcze całkiem sporą pulę.

Jak starać się o wejściówkę? Dla przejrzystości przedstawię sprawę w punktach:

  • Rozdajemy ostatnie 18 kodów uprawniających do odebrania 1-dniowego e-biletu na finał Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach. Kody ważne są do 14 marca.
  • Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu wyrażą chęć pojawienia się na IEM 2014 w Spodku i krótko uzasadnią, dlaczego wybierają się na finał.
  • Akcja jest weekendowa, trwa od 7 do 9 marca. 10 marca zwycięzcy powinni znaleźć kody na bilety w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

Jak potem zrealizować kod?

  • Należy wejść na stronę http://bit.ly/odbierz_bilet (Ticketpro) i wybrać dzień, na który chce się otrzymać bilet (odnośnik Bilety przy pozycjach Kod promocyjny).
  • Wpisać swój login i hasło w systemie Ticketpro, oraz otrzymany kod i kliknąć OK.
  • Wpisać liczbę miejsc 1, kliknąć DALEJ, DO PŁATNOŚCI, UŻYJ E-COUPON.
  • Wprowadzić ponownie otrzymany kod, kliknąć UŻYJ E-COUPON, a następnie GOTOWE.
  • Pozostanie kliknąć DALEJ, w podsumowaniu zamówienia DALEJ, potem POBIERZ E-TICKET, wybrać E-TICKET i kliknąć POBIERZ.
  • Pobrany e-bilet należy wydrukować i okazać przy bramie.

UWAGA: Może się zdarzyć, że pula miejsc przewidziana przez organizatorów na dany dzień została już wyczerpana. Wtedy pozostaje tylko zarezerwować inny dzień.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama