r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Intel Remote Keyboard Host App 1.7.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Intel Remote Keyboard Host App to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy w stanie zdalnie sterować komputerem przy pomocy urządzenia z systemem Android. Wystarczy zainstalować ją na komputerze, sparować urządzenia, a następnie obsługiwać komputer przy pomocy ekranu dotykowego.

Galeria programu

Aplikacja jest kompatybilna z systemem Windows 8.1, po instalacji wyświetla stosowną ikonę w zasobniku systemowym. Do nawiązania połączenia bezprzewodowego konieczne jest zainstalowanie Intel Remote Keyboard na smartfonie lub tablecie z Androidem. Na etapie parowania komputer wyświetli kod QR, który należy zeskanować urządzeniem mobilnym. Po wykonaniu tych czynności służy ono jako pilot zdalnego sterowania.

Po uruchomieniu okna aplikacji znajdziemy w nim listę aktualnie sparowanych urządzeń – każde można w dowolnym momencie i w razie potrzeby usunąć. Producent oferuje także tryb „nie przeszkadzać” w przypadku którego nawiązywanie połączeń nie jest możliwe, aby nie utrudniać pracy przy komputerze. Program jest udostępniany za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Intel Remote Keyboard: zamień telefon w pilota do sterowania Windowsem

18
OPROGRAMOWANIE 23.06.2015 | Łukasz Tkacz

Intel bez większego rozgłosu wydał niewielką aplikację dla Androida, która pozwala na zamianę smartfonu lub tabletu w pilot zdalnego sterowania. W teorii program został stworzony z myślą o niewielkich urządzeniach typu NUC i Intel Compute Stick, w praktyce możemy ją jednak wykorzystać z dowolnym komputerem. Pierwszym krokiem do zdalnego sterowania jest zainstalowanie na komputerze niewielkiej aplikacji Intel Remote Keyboard Host App – to właśnie dzięki niej możliwe będzie nawiązywanie połączeń i parowanie urządzeń mobilnych. Niestety oficjalnie producent wspiera jedynie Windows 8.1, próby…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.