r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Intel Remote Keyboard Host App 1.12.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Intel Remote Keyboard Host App to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy w stanie zdalnie sterować komputerem przy pomocy urządzenia z systemem Android. Wystarczy zainstalować ją na komputerze, sparować urządzenia, a następnie obsługiwać komputer przy pomocy ekranu dotykowego.

Galeria programu

Aplikacja jest kompatybilna z systemem Windows 8.1, po instalacji wyświetla stosowną ikonę w zasobniku systemowym. Do nawiązania połączenia bezprzewodowego konieczne jest zainstalowanie Intel Remote Keyboard na smartfonie lub tablecie z Androidem. Na etapie parowania komputer wyświetli kod QR, który należy zeskanować urządzeniem mobilnym. Po wykonaniu tych czynności służy ono jako pilot zdalnego sterowania.

Po uruchomieniu okna aplikacji znajdziemy w nim listę aktualnie sparowanych urządzeń – każde można w dowolnym momencie i w razie potrzeby usunąć. Producent oferuje także tryb „nie przeszkadzać” w przypadku którego nawiązywanie połączeń nie jest możliwe, aby nie utrudniać pracy przy komputerze. Program jest udostępniany za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Intel Remote Keyboard: zamień telefon w pilota do sterowania Windowsem

18
OPROGRAMOWANIE 23.06.2015 | Łukasz Tkacz

Intel bez większego rozgłosu wydał niewielką aplikację dla Androida, która pozwala na zamianę smartfonu lub tabletu w pilot zdalnego sterowania. W teorii program został stworzony z myślą o niewielkich urządzeniach typu NUC i Intel Compute Stick, w praktyce możemy ją jednak wykorzystać z dowolnym komputerem. Pierwszym krokiem do zdalnego sterowania jest zainstalowanie na komputerze niewielkiej aplikacji Intel Remote Keyboard Host App – to właśnie dzięki niej możliwe będzie nawiązywanie połączeń i parowanie urządzeń mobilnych. Niestety oficjalnie producent wspiera jedynie Windows 8.1, próby…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.