r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

„Inteligentne biuro” od Fibaro w biznesowej ofercie Netii

Strona główna AktualnościSPRZĘT

W ofercie Netii pojawiły się urządzenia do monitoringu i zarządzania domem. Na pierwszy ogień poszli klienci biznesowi, którym zaoferowano pakiet o nazwie inteligentne biuro powered by Fibaro. Znajdziemy w nim czujniki dymu, ruchu i zalania, stanu drzwi i okien (kontaktronowy), włącznik sprzętów elektrycznych, centralkę zarządzającą i kamerkę sieciową D-Linka. System Fibaro może być zamontowany w dowolnej przestrzeni, bez ingerowania w infrastrukturę. Łatwo go rozbudowywać o kolejne komponenty, w zależności od potrzeb odbiorcy.

Ile to wszystko kosztuje? Oficjalna cena to ok. 2600 zł, jednak klienci, którzy przedłużą umowę lub kupią nowy pakiet usług, dostaną na „inteligentne biuro” rabat 25% – jednorazowa opłata za ten zestaw sprzętu wyniesie wówczas ok. 1950 zł.

r   e   k   l   a   m   a

W przyszłości Netia ma zaoferować analogiczną usługę klientom indywidualnym, z kolei samo Fibaro zamierza podobne umowy podpisać z innymi firmami telekomunikacyjnymi.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.