Intelli3G Intelli3G 2.17

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Intelli3G to program służący do zarządzania zachowaniem połączeń 2G, 3G i 4G (LTE) na Androidzie. Program zadziała tylko na urządzeniach z rootem, z Androidem w wersji przynajmniej 4.1. Do poprawnego działania programu konieczne jest też zainstalowanie Xposed Framework: nie działa on samodzielnie, jest modułem Xposed.

Program wprowadza szereg przydatnych opcji zarządzania połączeniem internetowym na smartfonie. To możliwość szybkiego, ręcznego przełączania się między siecią 2G i 3G lub automatyczne przechodzenie na sieć 2G, gdy ekran urządzenia jest zablokowany lub gdy podłączamy sieć Wi-Fi. Program potrafi np. sam włączyć dostęp do sieci 3G, gdy zainstalowane aplikacje wymagają przesłania oraz pobrania większej liczby danych. W ten sposób aplikacja Intelli3G pozwala chronić akumulator smartfonu przed zbyt szybkim wyczerpaniem, gdyż łączność internetowa za pośrednictwem sieci 3G potrafi szybko go wyeksploatować.

Moduł pozwala też pośrednio ochronić smartfon przed podsłuchem, związanym z przełączeniem sieci na tryb 2G ze słabym szyfrowaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!