Intensify CK Pro Intensify CK Pro 1.2.3

Strona główna Mac Grafika Efekty fotograficzne
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Intensify Pro to prosty program, który pozwala manipulować barwami zdjęć i wydobyć z nich więcej charakteru. Znajdziemy tu kilkadziesiąt gotowych ustawień oraz kontrolki do ręcznej manipulacji barwami.

Zdjęcie można ulepszyć zarówno korzystając z jednego z przygotowanych przez producenta stylów, jak i dostosowując zdjęcie ręcznie. Znajdziemy tu ustawienia predefiniowane dla zdjęć architektury, krajobrazów, czarno-białych, a także efekty kreatywne i odszumianie. Ponadto można efekty łączyć za pomocą warstw i masek, czy to malowanych ręcznie, czy nakładanych z pomocą gradientów. Własne ustawienia można zapisać do późniejszego wykorzystania.

Intensify Pro może działać samodzielnie lub jako wtyczka do innych programów. Wersja próbna działa bez ograniczeń przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!