Interactive Calendar 2.1

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Interactive Calendar to darmowy kalendarz do umieszczenia na pulpicie systemu operacyjnego Windows.

Dzięki temu programowi będziemy mogli zaplanować kolejne wydarzenia w danym dniu, tygodniu, a nawet miesiącu. Interactive Calendar może zajmować sporą część ekranu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by po wprowadzeniu odpowiednich danych zmniejszyć okno aplikacji do niezbędnego minimum i przechowywać je w rogu pulpitu. Takie rozwiązanie sprawia, że nie zapomnimy o zbliżających się terminach niezależnie od tego, czy mowa o służbowych obowiązkach, czy też na przykład imprezach rodzinnych.

Interactive Calendar posiada bardzo czytelny i przejrzysty interfejs użytkownika, a także zawiera wiele opcji w zakresie dostosowywania. Poza wspomnianym już rozmiarem i pozycją kalendarza istnieje możliwość zmiany koloru, czcionki, ustawienia cieni oraz innych parametrów, co pozwala na zmodyfikowanie wyglądu programu zgodnie z własnymi preferencjami. Narzędzie oferuje także funkcję zmiany tła pulpitu w określonych przedziałach czasowych.

W przypadku dysponowania obszerną bazą danych, Interactive Calendar umożliwia skorzystanie z wbudowanej wyszukiwarki, dzięki której bez problemu zlokalizujemy interesujące nas tematy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!