reklama

Interactive Day w Lublinie

Strona główna Aktualności

O autorze

23 kwietnia w Lublinie odbędzie się Interactive Day - impreza poświęcona nowoczesnym technologiom internetowym m.in. aplikacjom RIA, a także technologiom Flash, Flex i AIR.

Interactive Day będzie składać się z dwóch części - wykładowej i warsztatowej, podczas której będzie można usiąść przy komputerze i pod okiem specjalistów popróbować swoich sił na oprogramowaniu firmy Adobe. W trakcie części warsztatowej będą też organizowane stanowiska związane z konkretną technologią. Swoją obecność zapowiedzieli tacy znawcy tematu jak Marcin Klimek, Wojciech Ptak, Rafał Szemraj i Piotr Walczyszyn. Główne zagadnienia, które zostaną poruszone na Interactive Day to nowe nurty w aplikacjach internetowych, nowoczesne aplikacje RIA, AIR, aplikacje mobilne, multimedia w Internecie oraz nowoczesny e-learning. Podczas imprezy odbędzie się także konkurs w którym można wygrać pakiet Adobe Creative Suite 4 Web Premium.

Interactive Day odbędzie się 23 kwietnia w budynku Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 38. Część wykładowa rozpocznie się o godz. 10.00 w Auli Jana Pawła II, część warsztatowa zaplanowana została na godz. 14.00 w sali ox-130. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorem imprezy jest koło naukowe Grupa RIA z Politechniki Lubelskiej. Vortal dobreprogramy jest jednym z patronów medialnych przedsięwzięcia.

Więcej informacji uzyskać można na stronie interactive-day.pl.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić