r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Interaktywne gry wideo w YouTube?

Strona główna Aktualności

Google stale szuka sposobów, by zacząć zarabiać na serwisie YouTube, który jak dotąd przynosi internetowemu gigantowi same straty. Jednym z pomysłów korporacji jest dodanie do YouTube interaktywnego portalu gier wideo - firma złożyła nawet stosowny wniosek patentowy w tej sprawie.

Jak możemy przeczytać w treści wniosku, filmy udostępniane w YouTube mają stać się interaktywne i będą mogły być zaopatrzone w graficzne oraz tekstowe adnotacje zmieniające wygląd i zachowanie klipu. Umieszczone filmy będą mogły w odpowiedzi na działania użytkownika wyświetlać wcześniej przygotowane teksty, linki do innych klipów bądź czasowo wstrzymywać odtwarzanie materiału. Ma to pozwolić na tworzenie gier składających się z krótkich sekwencji wideo, pomiędzy którymi użytkownik, mając do dyspozycji kilka możliwości, podejmuje decyzje co do dalszego przebiegu nagrania.

Nie jest jasne czy Google zdecyduje się wprowadzić opisaną wyżej funkcjonalność do YouTube oraz kiedy ewentualnie miało by to nastąpić. Warto jednak zaznaczyć, że pomysł jest ciekawy i w połączeniu z inwencją twórczą użytkowników serwisu mógłby dać ciekawe rezultaty przyciągając do zabawy kolejne osoby i - być może - reklamodawców.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.