r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Internet Explorer 7 Beta 2 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft udostępnił drugą, publiczną betę przeglądarki Internet Explorer 7. Jest ona dostępna w angielskiej wersji językowej dla Windows XP Service Pack 2, Windows XP Professional x64 Edition i Windows Server 2003. Na początku maja pojawią się wersje: japońska, niemiecka, arabska i fińska.

Udostępniona wersja to build 5346. Jedną z nowości jest lista zakładek znana z wypuszczonego kilka dni temu buildu 5365 Windows Vista. Ponadto poprawiono obsługę CSS, kompatybilność z innymi aplikacjami oraz niezawodność. W przyszłości czeka nas druga beta Windows Vista, trzecia beta IE7, wersje Release Candidate i wersja finalna przed końcem roku.

Internet Explorer 7 Beta 2 jest dostępny do pobrania na stronie producenta. Przed instalacją zalecane jest odinstalowanie ewentualnych wcześniejszych wersji beta IE 7. Choć względem wcześniej udostępnionej wersji Beta 2 Preview, wersja ta jest z pewnością udoskonalona, to przypominamy, że w dalszym ciągu jest to potencjalnie niestabilna, przedpremierowa wersja testowa. Z tego też względu, zgodnie z naszą polityką, nie publikujemy jej na łamach działu Programy w vortalu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.