r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Internet Explorer 7+ i przyszłość

Strona główna Aktualności

Ze względu na różnice pomiędzy Internet Explorerem 7 dla Windows XP i dla Windows Vista Microsoft zdecydował, że wersja dla Visty będzie nosić nazwę IE7+. Ponadto zapowiedziano kolejne wersje Internet Explorera.

Internet Explorer 7+, który będzie wchodzić w skład Windows Vista posiada dodatkowe funkcje, takie jak: tryb chroniony (Protected Mode), kontrolę rodzicielską i ulepszoną diagnostykę sieci. Funkcje te opierają się na zmianach wprowadzanych w Viście i zrezygnowano z ich wprowadzania w XPSP2. Różnice pomiędzy IE7 i IE7+ nie będą miały znaczenia dla webmasterów. Jeśli chcieliby oni jednak rozróżniać te przeglądarki będzie to bardzo proste: wystarczy sprawdzić wersję Windows (6.0 albo 5.1) w nagłówku User-Agent. Obie wersje będą budowane z tego samego kodu bazowego.

Microsoft podał, że Internet Explorer 7 Beta 3 zostanie wydany latem tego roku. Natomiast w grudniu możemy spodziewać się wersji finalnej (RTM). Internet Explorer 8 będzie posiadał lepszą obsługę sieci i re-renderingu. Zapowiedziano, że Internet Explorer będzie wydawany w cyklu rocznym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.