reklama

Internet Explorer 9 na MIX10

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Podczas zaplanowanej na marzec konferencji MIX10 poświęconej zagadnieniom projektowania stron internetowych przedstawiciele firmy Microsoft mają ujawnić wiele szczegółów o nowościach, jakie znajdą się w kolejnej odsłonie Internet Explorera.

Jak możemy przeczytać w komunikacie opublikowanym na stronie konferencji, na tegorocznym MIX pojawi się Dean Hachamovitch, dyrektor generalny zespołu rozwijającego przeglądarkę Internet Explorer. W czasie swojego wystąpienia Hachamovitch ma poruszyć kwestie związane z IE9. Szef zespołu rozwijającego Internet Explorer opowie m.in. o zmianach i ulepszeniach, jakie pojawią się w najnowszej odsłonie przeglądarki internetowej Microsoftu. Zdaniem organizatorów, wystąpienie Hachamovitcha będzie zawierało kilka niespodzianek, toteż można się spodziewać, że Internet Explorer 9 zostanie wzbogacony o szereg innowacyjnych funkcji.

Konferencja MIX10 rozpocznie się 15 marca w Las Vegas i potrwa 3 dni.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić