reklama

Internet Explorer Developer Toolbar 1.00.2188

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Internet Explorer Developer Toolbar jest paskiem narzędzi dla przeglądarek Internet Explorer 6 i 7 pozwalającym dogłębnie analizować wyświetlaną stronę internetową. Wyświetla strukturalny obiektowy model dokumentu (DOM) i pozwala odnajdywać elementy definiowane przez określone znaczniki. Pokazuje właściwości poszczególnych elementów i pozwala je modyfikować. Jest to bardzo przydatne gdyż w ten sposób można wprowadzać zmiany natychmiastowo, bez zmian w kodzie i przeładowywania strony. Zaznacza brzegi ramek, tabelek lub wybranych tagów. Pozwala też łatwo walidować kod HTML, CSS, WAI i RSS. Potrafi też zmieniać niektóre opcje Internet Explorera.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 05.11.2008 14:58

nie wiem czy temu toolbarowi mozna ufać - ta sama strona po jego zainstalowaniu wyswietla sie ciut inaczej ? :D

**********************

  #5 26.05.2008 19:08

ZWYKLY BRAK UMIEJESTNOSCI I WIEDZY, po prostu nie umiecie tworzyc poprawnego kodu i dlatego marudzicie, dziwne ze ja nie mam z tym problemu, tak samo jak mase innych web developerow. Pozdrawiam znawcow WWW ;]

  #4 17.05.2007 15:25

Panowie spokojnie, ja tam jeszcze staram sie powalczyć z kodem by IE wyświetlało moje twory w miarę ok. Oczywiście nie w 100% ale tak w miarę. szczególnie przezroczystość png :).
Tego tworu (toolbara) nie znam wiec cieżko mi o nim cokolwiek powiedzieć. Zresztą dla mnie IE istanieje jako IEtab w FF :) - tak żeby podglądnąć.

  #3 13.05.2007 10:07

@moi 11.05.2007, 21:50

W pełni podzielam twoje zdanie. Trochę mnie rozśmieszyło to że stworzyli taki toolbar który ma wspomagać tworzenie stron, w tym walidacji ich ze standardami W3C, kiedy to przeglądarka dla której ten toolbar powstał, sama nie wspiera tych standardów, tylko tworzy swoje, "wyjątkowe" tylko dla tej przeglądarki. Ja tam już zrezygnowałem ze sprawdzania moich tworów pod względem sprawności pod tą przeglądarką, nawet głupiej tabelki nie potrafi poprawnie wyświetlić. A do sprawdzania swoich stron używam walidatora z głównej strony W3C, ew. wtyczki Web Developer w Firefoxie, która spełnia podobne funkcje co ten toolbar. Zawsze to lepsze niż coś pod IE :P

  #2 12.05.2007 15:17

u mnie np ten shit wiesza IE, mimo, że winde i IE mam aktualną aż do bólu... :/

  #1 11.05.2007 21:50

"Pozwala też łatwo walidować kod HTML, CSS, WAI i RSS"
Od nie pamiętam kiedy IE nie spełniał zaleceń W3C, więc o jakiej walidacji mowa? Swoje standardy sprawdza? Dziękuję, ale wolę tworzyć strony tak, aby użytkownicy innych przeglądarek mieli to co chcą zobaczyć, bo walka z IE jest jak walka z wiatrakami - co wersja to inne "standardy".

reklama