Internet Explorer 7 RC1 wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft wydał wersję Release Candidate 1 (RC1) przeglądarki Internet Explorer 7.

Jak zapewnia poducent, wersja RC1 oferuje lepszą wydajność, stabilność i bezpieczeństwo, a także kompatybilność z innymi aplikacjami w stosunku do poprzednich wersji, szczególnie IE6. Microsoft ponadto wprowadził zmiany w wyglądzie aplikacji. Zakończono wprowadzanie planowanych zmian w obsłudze CSS. W instalatorze wprowadzono funkcję automatycznej deinstalacji poprzednich wersji. Jako RC1 wydano build 5700.

Dla Windows XP dostępna jest obecnie wersja anglojęzyczna IE7 RC1. We wrześniu pojawią się pozostałe wersje językowe, przy czym arabska, fińska, niemiecka, japońska, francuska i hiszpańska zostaną wydane w pierwszej kolejności. Finalna wersja Internet Explorera 7 pojawi się wraz z Windows Vista.

RC1, choć bliska finalnej, to w dalszym ciągu potencjalnie niestabilna, przedpremierowa wersja testowa przeglądarki. Z tego też względu nie publikujemy jej jeszcze na łamach działu Programy w vortalu. Przed instalacją zalecamy też odinstalowanie ewentualnych wcześniejszych wersji testowych IE7.

© dobreprogramy
s