Internet Explorer 8 dostępny do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z informacją opublikowaną przez nas dzisiaj rano, Microsoft udostępnił do pobrania przeglądarkę Internet Explorer 8.

Przeglądarka została ukończona po trwającym niemal rok programie beta. Aktualnie dostępna jest do pobrania w 25 językach - wśród nich jest również język polski. Mogą ją zainstalować użytkownicy systemów Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008 oraz Windows Server 2003. Przypominamy, że finalnej wersji przeglądarki Internet Explorer 8 nie mogą zainstalować użytkownicy Windows 7 Beta, którzy z uwagi na architekturę systemu zmuszeni są używać nadal wersji beta - przynajmniej do momentu, gdy Microsoft osadzi finalny IE8 w kolejnym buildzie systemu.

Oprócz przeglądarki udostępniono dzisiaj do pobrania szereg dokumentów dotyczących najnowszego Internet Explorera: pierwszy to przegląd techniczny dla specjalistów IT, drugi poświęcony jest metodom preinstalacji IE8, trzecia publikacja to natomiast lista witryn z którymi stwierdzono problemy i zaleca się ich wyświetlanie w trybie kompatybilności.

Finalną wersję Internet Explorer 8 w polskiej wersji językowej, oddzielnie dla Windows Vista i Windows XP można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

© dobreprogramy
s