r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Internet w Korei Północnej

Strona główna Aktualności

Niemiecki przedsiębiorca zatrudniony niegdyś w północnokoreańskiej ambasadzie w Berlinie ogłosił, że po podpisaniu z władzami koreańskimi odpowiedniej umowy, od połowy lutego, w północnej części Półwyspu Koreańskiego zostanie wdrożony plan rozbudowywania tamtejszej sieci internetowej. Termin rozpoczęcia prac zbiega się, prawdopodobnie nieprzypadkowo, z terminem urodzin obecnego przywódcy kraju, Kim Dzong Ila.

Proponowany projekt obejmuje między innymi stosowanie technologii filtrujących treści z internetu, podobnych tym stosowanym w Chinach czy na Kubie. Przypuszczalnie, z dostępu do poczty elektronicznej będzie mogło korzystać niewielu obywateli tamtego państwa, jedynie wybrańcy dostąpią "zaszczytu" poszukiwania informacji w sieci, cytuje niemieckiego przedsiębiorcę serwis Yahoo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.