r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Internet w najbogatszej 30-tce

Strona główna Aktualności

Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) opublikowała ranking państw zrzeszonych w organizacji wg dostępności łącz szerokopamowych. OECD to organizacja skupiająca 30 wysokorozwiniętych, demokratycznych krajów świata w tym Polskę.

Zwycięzcą rankingu okazała się Islandia, blisko 27 na 100 mieszkańców korzysta w tym kraju z łącz szerokopasmowych, drugie miejsce przypadło Korei Południowej (przeszło 25 osób na 100). Polska znalazła się w rankingu na 27 pozycji (2,4 na 100 mieszkańców) wyprzedadzając tylko Meksyk, Turcję i Grecję.

Można mieć jednak wątpliwości co do wiarygodności zestawienia. W ubiegłym roku publikowaliśmy ranking za pierwsze półrocze 2005 roku, wówczas Polska uplasowała się na pozycji 25 z wynikiem 3,3 na 100. Wyniki opublikowane przez OECD sugurują więc, że ilość szerokopasmowych łącz w naszym kraju bardzo poważnie zmalała. Wydaje się to conajmniej mało prawdopodobne...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.