Internet za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Multimedia Polska dostawca telewizji kablowej oraz Internetu i telefonii głosowej zaoferował dostęp do sieci Internet za darmo.

Nowa usługa pod nazwą "Internet Profit 1Mb" dostępna jest w sieciach operatora od 1 września. Bezpłatny Internet Profit 1 Mb dostępny jest dla abonentów telewizyjnego pakietu Komfort lub dowolnej usługi telefonicznej Multimediów. Pozostali mogą skorzystać z innych promocji na pojedynczą usługę internetową, np. Internet 1Mb za 49 zł brutto na 24 m-ce.

Ponad rok temu rozpoczęliśmy projekt "Multiklasa", w ramach którego oswajamy z Internetem młodych i ciut starszych - oczywiście w całym kraju i za darmo. Teraz likwidujemy kolejną barierę, czyli opłatę za dostęp do Internetu. - mówi Krystyna Kanownik, dyrektor Biura PR Multimedia Polska.

Internet Profit 1Mb to łącze o przepustowości 1 Mbit/s. Bezpłatny dostęp obarczony jest limitem transferowym 0,5 GB. Dla tych klientów, którzy posiadają co najmniej dwie inne usługi Multimediów miesięczny limit ściągania danych wzrasta do 1 GB. Po przekroczeniu limitu opłata za miesiąc wyniesie 49 zł z VAT.

Faktycznie złamaliśmy najważniejszą barierę, uniemożliwiającą korzystanie z internetu. Teraz bez zobowiązań finansowych i czasowych klienci mogą surfować w internecie czy używać elektronicznej poczty. Równolegle przyzwyczajamy ich do wysokich standardów jakościowych naszych usług - mówi Piotr Stryczek, dyrektor Pionu Marketingu i Produktów Multimedia Polska.

Każdy klient może na bieżąco kontrolować ilość pobranych danych. Umożliwi mu to specjalny licznik dostępny na stronach internetowych Multimedia Polska.

© dobreprogramy