Internetowe Mistrzostwa Polski w Programowaniu

Strona główna Aktualności

O autorze

16 października rozpoczną się zawody dla programistów organizowane przez firmę SAFO Systemy Informatyczne. Impreza o godnej nazwie Internetowe Mistrzostwa Polski w Programowaniu objęta została patronatem Andrzeja Pruszkowskiego, Prezydenta Lublina oraz prof. Krzysztofa Pomorskiego, Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS.

Zawody rozegrają się w dniach 16-23 października br. Podzielone zostały na tury, podczas każdej z nich przedstawionych zostanie kilka nowych zadań - problemów informatycznych. Rozwiązania w postaci kodów źródłowych zawodnicy nadsyłać będą za pośrednictwem przygotowanego formularza. W imprezie wziąć udział może każdy chętny. Zasady rywalizacji w Mistrzostwach określone zostały szczegółowo w regulaminie.

Warto wziąć udział w imprezie, jeśli nie dla zabawy czy satysfakcji z rywalizacji to choćby dla nagród, a te organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjne. Na najlepszych czekają m. in.: 3 notebooki HP, 2 palmtopy HP, aparat cyfrowy Nikon, drukarka HP, kamera internetowa oraz nośniki pendrive.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można w serwisie OnLine Problems Solving System.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych