Interop Tools 1.9.418 test

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Interop Tools to uniwersalna aplikacja dla Windowsa 10, która pozwala przeglądać i edytować wpisy w rejestrze, daje też dostęp do zwykle niedostępnych ustawień systemu. Program jest przyjazny i łatwy w obsłudze, mimo że jest kierowany do zaawansowanych użytkowników.

Program zawiera czytelną przeglądarkę, wyszukiwarkę i edytor wpisów w rejestrze. Ponadto w osobnym dziale można znaleźć zaawansowane ustawienia z opisami. Można tam przestawić ustawienia, do których nie ma dostępu tradycyjną drogą.

Instalacja programu wymaga dodania certyfikatu, może być niebezpieczna i nie jest zalecana dla mniej zaawansowanych użytkowników. Przed korzystaniem z programu należy zrobić kopię zapasową systemu.

By zainstalować program, trzeba włączyć tryb deweloperski w zabezpieczeniach systemu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tak ma wyglądać Windows. Zobacz Project NEON na filmie

170
01.02.2017  •  Anna Rymsza

Dzięki kompilacjom deweloperskich Windowsa wiemy nieco więcej o tym, jak system będzie wyglądać w przyszłości. Eksperymentalny edytor rejestru Interop Tools na nowych kompilacjach deweloperskich pokazuje niektóre elementy Projektu NEON – nowego języka wzornictwa systemu Windows. Projekt NEON ma sprawić, że Windows już niebawem będzie najładniejszym systemem operacyjnym. Zmiany są potrzebne, bo po niezbyt udanych eksperymentach z Modern UI Microsoftowi grozi powtórka z Windowsa XP – miliony użytkowników odmawiających wymiany „siódemki” na coś nowszego. Wzornictwo możemy dziś zobaczyć nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy