reklama

Into The Light 0.1

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Into The Light to sympatyczna, klimatyczna i prosta w opanowaniu platfrmówka 2D o podłożu głównie zręcznościowym. Pokierujemy tu ruchami kuli ognia, której głównym zadaniem jest odnalezienie wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu. Wszystko po to, by w ostateczności dotrzeć do głównego wulkanu…

Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów oraz skakanie po przeróżnych platformach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki. Nie należy zapominać o kolekcjonowaniu porozstawianych tu i ówdzie butli z paliwem dodających cennych sekund potrzebnych na ukończenie układu.

W miarę upływu czasu gry kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a z układu na układ przed bohaterką stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Częściej też przedostanie się na drugi koniec lokacji będzie wymagało od gracza większego zastanowienia i zaangażowania.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną. Na duże zaś wyrazy uznania zasługuje ścieżka dźwiękowa. Dzięki sporej liczbie zagadek oraz innych urozmaiceń, gra potrafi zapewnić rozrywkę na kilka dłuższych chwil.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MacGregor   8 #6 17.10.2016 19:04

@rjakrower: Więc go nie znasz bo to nie ma najmniejszego znaczenia. Przeczytaj cały wątek.

  #5 17.10.2016 18:51

@MacGregor: nie zrozumiałeś mnie znam doskonale ten problem to była informacja bo jak wspomniałem nie pobierałem przez asystenta

  #3 17.10.2016 17:19

@MacGregor: niczego nie zaczynam tylko informuje , korzystałem z linków bezposrednich

MacGregor   8 #2 16.10.2016 11:03

@rjakrower: Znowu zaczynacie? Problem stary jak świat i nie do rozwiązania przez DP

  #1 15.10.2016 17:32

Znów jest problem przy pobraniu :: https://zapodaj.net/dff12c3779f0e.jpg.html

reklama