Intu - Medytacja Intu - Medytacja 2.3.4

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Intu - Medytacja to program służący do nauki medytacji. Zawiera lekcje przydatne zarówno dla amatorów, jak też dla osób mających już doświadczenie w medytowaniu.

Aplikacja podzielona jest na siedem kursów. Pierwszy z nich zawiera wprowadzenie dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z medytacją lub chcą przypomnieć sobie podstawy. Kolejne kursy są zaś przyporządkowane rozmaitej tematyce, np. dystansowania się od codzienności, akceptacji, szczerości itp. W każdym z kursów przewidziano zaś kilka lekcji, które trzeba sukcesywnie zaliczać, by przejść do następnej.

Program ma bardzo prosty i przejrzysty interfejs, a nagrania z głosem nauczyciela medytacji są wysokiej jakości, czytelne i zrozumiałe. Aplikacja pozwala się skupić na podstawowym celu, czyli nauce medytacji, a jeśli chcemy mieć pewność, że nic nie oderwie nas od zajęć, wówczas w ustawieniach można włączyć opcję wyciszania dźwięku połączeń przychodzących. Możemy również ustawić codzienne przypomnienia o zbliżającej się porze medytacji.

W aplikacji Intu - Medytacja dostępny bezpłatnie jest tylko pierwszy kurs, wprowadzający. Za dostęp do kolejnych trzeba zapłacić jednorazowo 14 zł w ramach rocznej subskrypcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!